Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Naujienos

Pagalba Vilniaus restoranams ir kavinėms!

Reaguodama į karantino metu užsidariusių restoranų ir kavinių problemas bei paskelbtus Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus lauko kavinių veiklai, Vilniaus miesto savivaldybė šiam sezonui lauko kavinėms atveria visas miesto viešąsias erdves!

Skaityti daugiau ...

Prašymas skirti paramą

Šiuo metu visi išgyvename sudėtingą laikotarpį. Tikime, kad bendrystė, kantrus susitelkimas darant kiekvienam didelius ar mažus gerus darbus, tai būdas išsilaikyti visiems kartu.
Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą, kurią 2019 m. skyrėte iš 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Šiais metais kviečiame prisijungti prie Lietuvos gastronomijos prikėlimo, atgaivinimo iniciatyvų, skiriant 1.2% nuo pajamų mokesčio dalies.

Skaityti daugiau ...

Patvirtintas subsidijų prastovų metu modelis

Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė Darbo kodekso, Užimtumo ir Socialinių įmonių įstatymų pakeitimus (projektai Nr. XIIIP-4657(2), Nr. XIIIP-4658(2), Nr. XIIIP-4659(2), Nr. XIIIP-4660(2), kuriais nuspręsta patvirtinti naują subsidijų prastovų metu modelį.

Skaityti daugiau ...

25-erius metus veikiančios įmonės „Manjana“ patirtis – kas padėjo tapti lyderiais?

Verslo pradžia 1995-aisiais, rinkos iššūkiai ir stabili kvalifikuotų specialistų komanda, išaugusi nuo 5 iki 66 žmonių. Sukurti ir išlaikyti lyderiaujančią įmonę, prisitaikyti ir patiems inicijuoti pokyčius nėra paprastas, tačiau, pasak 25-tus metus skaičiuojančios įmonės UAB „Manjana“ atstovų - itin įdomus procesas. Kuo jie džiaugiasi šiandien ir ką gali patarti verslo naujokams?

Skaityti daugiau ...

Aukso ir sidabro medaliai pasaulio kulinarijos olimpiadoje!

Švenčiant Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, talentingoji konditerijos meistrė Dovilė Valentienė iškovojo aukso medalį, o kulinarijos meistras Jaroslav Orševski - sidabro medalį pasaulio kulinarijos olimpiadoje „IKA Culinary Olympics 2020“, Štutgarte, individualiose „Pastry ART“ ir „Culinary ART“ rungtyse.

Skaityti daugiau ...

LVVKA padėkojo šefams už gastronominį sąmoningumą!

Sausio 26 d. Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija sukvietė partnerius ir narius į ataskaitinį susirinkimą, dėkodama virtuvės šefams už entuziazmą, profesijos bendraminčių sutelkimą, šefų meistrystės skleidimą, sveikesnės mitybos populiarinimą ugdymo įstaigose, tvarios virtuvės gamybos principus, profesinių žinių dalinimąsį su jaunąja karta, auginant jaunuosius talentus, atstovaujant Lietuvai čempionatuose, siekiant gastronomijos vystymo ir plėtros.

Skaityti daugiau ...

Šventinis renginys „Winter Brunch with Chefs“

Artėjant švenčių sezonui, Lietuvos virtuvės meistrai kartu su HoReCa įmonių partneriais pasiūlė gardaus valgiaraščio kūrybines idėjas: gurmanišką skonių kelionę nuo pasisveikinimo iki egzotiško deserto, kviesdami užuosti, pajausti, pasimėgauti išskirtiniais skoniais.

Skaityti daugiau ...

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account