Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Parama

Parama

KVIEČIAME SKIRTI PARAMĄ

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų palaikymą ir paramą, kurią skyrėte 2020 m. Kantrus susitelkimas - tai būdas išsilaikyti visiems kartu, įveikiant sunkumus ir pandemiją.

Skaityti daugiau ...

Pagalba Vilniaus restoranams ir kavinėms!

Reaguodama į karantino metu užsidariusių restoranų ir kavinių problemas bei paskelbtus Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus lauko kavinių veiklai, Vilniaus miesto savivaldybė šiam sezonui lauko kavinėms atveria visas miesto viešąsias erdves!

Skaityti daugiau ...

Prašymas skirti paramą

Šiuo metu visi išgyvename sudėtingą laikotarpį. Tikime, kad bendrystė, kantrus susitelkimas darant kiekvienam didelius ar mažus gerus darbus, tai būdas išsilaikyti visiems kartu.
Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą, kurią 2019 m. skyrėte iš 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Šiais metais kviečiame prisijungti prie Lietuvos gastronomijos prikėlimo, atgaivinimo iniciatyvų, skiriant 1.2% nuo pajamų mokesčio dalies.

Skaityti daugiau ...

Patvirtintas subsidijų prastovų metu modelis

Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė Darbo kodekso, Užimtumo ir Socialinių įmonių įstatymų pakeitimus (projektai Nr. XIIIP-4657(2), Nr. XIIIP-4658(2), Nr. XIIIP-4659(2), Nr. XIIIP-4660(2), kuriais nuspręsta patvirtinti naują subsidijų prastovų metu modelį.

Skaityti daugiau ...

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account