Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Kursai

Meistriškumo kursai su žymiu Tailando virtuvės meistru

Birželio 5 d. Tailando Karalystės ambasada, Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija bei kulinarijos studija „Beatos virtuvė“ sukvietė į meistriškumo kursus: Tailandietiški patiekalai pagal garsiausią Tailando virtuvės meistrą McDang. M.L. Sirichalerm Svasti, geriau žinomas kaip virtuvės šefas McDang – žymus Tailando maisto ekspertas ir gerbiamas tailandietiškos virtuvės ambasadorius pristatė geriausius savo šalies nacionalinius patiekalus.

Valgiaraštis:

  1. 1. Aštri didžiųjų krevečių sriuba;
  2. 2. Vištiena su Tailando baklažanu, gardinta žaliuoju kariu, kafiro laimo lapais;
  3. 3. Kepta jautienos nugarinė su massaman kario padažu, tamarindų sultimis;
  4. 4. Moliūgų ir kokosų krem briulė.

 

Tailando šefas McDang:

  • Tailando virtuvės ekspertas. Dėsto „Le Cordon Bleu”  kulinarijos koledže pagal savo mokymo metodiką The Principles of Thai Cookery („Tailando virtuvės pagrindai”).
  • Kelių perkamiausių kulinarinių knygų tajų kalba ir aukštai vertinamos knygos anglų kalba „The Principles of Thai Cookery” autorius. 
  • Plačiai žinomas Tailande iš televizijos laidų. Buvo kviestinis svečias tarptautinių televizijos kanalų programose, kaip antai Anthony Bourdain’o laidoje „No Reservations“ („Be išlygų“) ir Gordon’o Ramsay laidoje „Gordon’s Great Escape“ („Didysis Gordono pabėgimas“).
  • Straipsnelių į CNNGo ir keletą pagrindinių Tailando laikraščių autorius.

Daugiau informacijos apie šefą McDang rasite interneto svetainėje www.mcdang.com ir socialinėse svetainėse Facebook: chefmcdang, arba Twitter: @chefmcdang

Bendradarbiaujant Tailando Karalystės ambasadai ir Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijai, virtuvės meistras McDang siunčiamas į misiją, kurios tikslas užtikrinti, kad Tailande nesilankę lietuviai turėtų galimybę susipažinti su viena populiariausių pasaulyje virtuvių.

 

Daugiau informacijos teirautis mob. +370 615 67405.

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account