Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas ir specialius pasiūlymus, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti, keisdami savo naršyklės nuostatas.

Kursai

Meistriškumo kėlimo kursai „Kulinarijos Olimpiadai besiruošiant“

2019 m. birželio 9 d. „Gastro studijoje“ vyko meistriškumo kėlimo kursai „Kulinarijos Olimpiadai besiruošiant“.

Kursų dėstytojai - patyrę virtuvės meistrai Jaroslav Orševski ir Jevgenij Volkov - tarptautinių konkursų dalyviai ir prizininkai: pasaulio kulinarijos olimpiados „IKA/Culinary Olympics 2016“, Erfurte, ir pasaulio kulinarijos čempionato „Culinary World Cup 2018“, Liuksemburge, bronzos medalių laimėtojai nacionalinių komandų rungtyje:ART meninis stalas ir karštoji virtuvė (trijų patiekalų valgiaraštis po 110 porcijų).

Ruošiantis individualioms rungtims pasaulio kulinarijos Olimpiadoje „IKA/Culinary Olympics 2020“, Štutgarte, virtuvės šefai pristatė šešių patiekalų - žuvies, mėsos šiuolaikines gamybos technologijas, naujus skonius, puošybą.

VALGIARAŠTIS

Lengvas vegetariškas užkandis su degintais svogūnais, šviežiais žaliaisiais žirneliais, spragintais grikiais, medumi skanintais obuoliais ir mėtų aliejumi.
Lašiša marinuota su citrusiniais vaisiais, naminiu maskarpone sūriu, kiaušinių trynių kremu, vakuumuotais agurkais ir aštriai marinuotais bei degintais agurkais.
Vytintos antienos filė, baltasis ridikas, rūkyta kriaušė, marinuotos šilauogės.
Anties krūtinėlės ir putpelės suktinukas su agurkais ir kriaušėmis skaninta bolivine balanda, kriaušių žele, anties kepenėlių ir daržovių suktinuku, kepintomis daržovėmis, šalavijų skanintu antienos jus.
Ėriuko liežuvis su svogūnų sriubos kremu, Confit salierų vytinta morka, polenta su daržovėmis padažu Perigueux ir morkų aliejumi.
Vilkešerio filė su avinžirnių ir riešutų kremu, baziliko apelsinų padažu, džiovintais ridikėliais, marinuotų agurkų triumo skonio pudra.

Nuotraukas galite rasti čia.

SUSISIEKIME

LIETUVOS VYRIAUSIŲJŲ VIRĖJŲ IR KONDITERIŲ ASOCIACIJA

P. d. 2453, LT-09008 Vilnius
Mob. tel. +370 615 67405
El. paštas: vadybininke@lrvvk.lt arba info@lrvvk.lt

Log in

create an account